Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair

regenerační olej pro poškozené vlasy

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair regenerační olej pro poškozené vlasy
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair regenerační olej pro poškozené vlasy
6 x 13 ml

Kód: ALF1132 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair
6 x 13 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair

Popis:
Alfaparf Milano Semí Dí Líno přináší první pomoc pro vážně poškozené vlasy, v podobně intenzivně vyživujícího oleje. Profesionální péče v šesti ampulkách obsahuje komplex cenných složek včetně výtažku z bambusové dřeně, která vlasům navrací pružnost a sílu. Cortex Repair, soubor ingrediencí z přírodních zdrojů, vlasy ochrání a dodá jim hloubkovou hydrataci. Vhodné i pro barvené vlasy, které budou také chráněné a jejich barva nádherně sytá.

Účinky:

  • intenzivní péče pro vážně poškozené vlasy
  • vyživuje a hydratuje vnitřní strukturu vlasu
  • dodá pružnost a sílu
  • navrací lesk a sytost barveným vlasům

Složení:

  • Cortex Repair + bambusová dřeň – při posílení, regeneraci a přirozenou pružnost
  • Color Fix Complex – pro dlouhotrvající sytou a zářivou barvu
  • Shine Fix Complex – uzavírá vlasovou kutikulu a dodá perfektní lesk po dobu 24 hodin

Typ vlasů:
Ideální pro vážně poškozené a oslabené vlasy.

Jak aplikovat:
Obsah jedné ampulky vetřete do vlasů. Nechte pět až deset minut působit, nebo použijte žehličku na vlasy k rychlejšímu vstřebání aktivních složek. V obou případech vlasy důkladně opláchněte za použití šamponu. Pokračujte s obvyklou péčí.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ vlasů
poškozené vlasy

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.