Alfaparf Milano Semi di Lino Discipline

pěna pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Alfaparf Milano Semi di Lino Discipline pěna pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
Alfaparf Milano Semi di Lino Discipline pěna pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
125 ml

Kód: ALF1198 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alfaparf Milano Semi di Lino Discipline
125 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Discipline

Popis:
Alfaparf Milano Semí Dí Líno Discipline pěna pro nepoddajné a krepatějící se vlasy je speciálně vytvořená pro vlasy bez disciplíny. Lehká pěnová formule podporuje přirozený pohyb vlasů bez vytvoření ztuhlých vlasových pramenů. Alfaparf Milano Semí Dí Líno Discipline pěna pro nepoddajné a krepatějící se vlasy chrání vaše vlasy před extrémním teplem z fénování. Přípravek účinně redukuje krepatění vlasů, které vzniká především vlivem vlhkosti. Pociťte jemnost a hebkost ve vašich vlasech.

Účinky:

  • podporuje tvorbu vln
  • chrání barvu vlasů
  • brání krepatění až na 72 hodin
  • dodává hebkost a jemnost
  • dodává vlasům lesk
  • podporuje přirozenou pružnost
  • nezatěžuje
  • chrání před teplem

Složení:

  • mandlové máslo - uhlazuje vlasový povrch a dodává vlasům hebkost a lesk

Typ vlasů:
Pro nepoddajné a krepatějící se vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste 2 - 3 stisknutí přípravku do dlaní a vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Aplikujte po celé délce vlasů. Neoplachujte. Následně upravte vlasy dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.