Skip to main content

Alfaparf MilanoRevolution Pastel pastelová barva na vlasy

1×
Alfaparf Milano Revolution Pastel pastelová barva na vlasy
Alfaparf Milano Revolution Pastel pastelová barva na vlasy
PASTEL PINK 90 ml
Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ALF02025

Pouze k profesionálnímu použití

Dárek pro vás
Sleva 15 % na vlasovou kosmetiku. V košíku zadejte kód hair15 Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Barva na vlasy Alfaparf Milano Revolution Pastel dodá vašim vlasům intenzivní barevný odstín a zářivý lesk.

Vlastnosti:

  • má dlouhotrvající výdrž
  • pro profesionální použití
  • spolehlivě barví vlasy

Jak používat:
Jedná se o profesionální barvu na vlasy, která je určena pouze pro použití v kadeřnických salonech. Výsledná barva závisí na typu a stavu vlasů.

Důležitá upozornění:

Dodržujte návod k použití. Jen pro profesionální použití. Může způsobit alergickou reakci. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nepoužívat po peelingu nebo na podrážděnou kůži. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Používejte vhodné rukavice. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Upozornění: Vlasy po aplikaci důkladně opláchněte.
Celý text

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Použití
profesionální barvy na vlasy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Barva
fialová

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.