Alfaparf Milano Pumpdávkovací pumpička

Alfaparf Milano Pump dávkovací pumpička
Alfaparf Milano Pump dávkovací pumpička
Pump for Shampoo 1000 ml

Kód: ALF1420 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Alfaparf Milano Pump

Popis:
Speciální pumpička je určena pro všechny šampony Alfaparf Milano o objemu 1000 ml. Perfektně usnadňuje jejich dávkování, umožňuje velmi pohodlnou aplikaci. Dokonalý pomocník Alfaparf Milano se postará o to, abyste vždy vytlačili z láhve jen požadované množství vlasového přípravku. Nemůže se vám tedy stát, že budete přípravkem zbytečně plýtvat a vydrží vám tak mnohem delší dobu. Jednoduše pumpičku Alfaparf Milano našroubujte na láhev vašeho oblíbeného šamponu a lehkým stiskem obdržíte potřebnou dávku.

Jak používat:
Odšroubujte víčko vašeho oblíbeného šamponu Alfaparf Milano a nasaďte dávkovací pumpičku. Zašroubujte. Pro obdržení požadované dávky přípravku stiskněte pumpičku a vytlačte šampon do dlaně.

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Pump