Alfaparf Milano Hydratexture

neutralizér pro obnovení textury vlasů

Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
1000 ml

Kód: ALF1232 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alfaparf Milano Hydratexture
1000 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Hydratexture

Popis:
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů je inovativní přípravek v péči o vaše vlasy. Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér může být použit jak po vyrovnávání, tak po natáčení. S tímto přípravkem budou vaše vlasy vždy dokonalé i po mechanickém zásahu. Přípravek dodá vlasovému vláknu neustálou hydrataci. Vaše vlasy budou nadále v perfektním stavu, lesklé, vyživené a plné síly. Nikdo nepozná, že ohromné vlny, roztomilé kudrlinky nebo uhlazené vlasy nejsou od přírody vaše.

Účinky:

  • obnoví texturu vlasů
  • zanechá perfektně ošetřené a lesklé vlasové vlákno
  • dodává pružnost
  • hydratuje

Složení:

  • komplex micro-sponges - absorbuje vodu dovnitř vlasového vlákna, čímž zabezpečuje optimální hydrataci během celého procesu trvalé proměny

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Díky své technologii může být přípravek používán během ondulace, narovnání i během vytváření multitexturovaných účesů.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.