Alfaparf Milano Hydratexture

neutralizér pro obnovení textury vlasů

Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
1000 ml

Kód: ALF1232 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie pleť nebo líčení alespoň za 790Kč a v košíku si můžete vybrat z několika čisticích produktů na pleť z kolekce Saffee.
Alfaparf Milano Hydratexture
1000 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Alfaparf Milano Hydratexture

Popis:
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů je inovativní přípravek v péči o vaše vlasy. Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér může být použit jak po vyrovnávání, tak po natáčení. S tímto přípravkem budou vaše vlasy vždy dokonalé i po mechanickém zásahu. Přípravek dodá vlasovému vláknu neustálou hydrataci. Vaše vlasy budou nadále v perfektním stavu, lesklé, vyživené a plné síly. Nikdo nepozná, že ohromné vlny, roztomilé kudrlinky nebo uhlazené vlasy nejsou od přírody vaše.

Účinky:

  • obnoví texturu vlasů
  • zanechá perfektně ošetřené a lesklé vlasové vlákno
  • dodává pružnost
  • hydratuje

Složení:

  • komplex micro-sponges - absorbuje vodu dovnitř vlasového vlákna, čímž zabezpečuje optimální hydrataci během celého procesu trvalé proměny

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Díky své technologii může být přípravek používán během ondulace, narovnání i během vytváření multitexturovaných účesů.

Vlastnosti

Konzistence
emulze

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.