Alfaparf Milano Hydratextureneutralizér pro obnovení textury vlasů

Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů
1000 ml

Kód: ALF1232 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Alfaparf Milano Hydratexture
Vlastnosti

Popis:
Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér pro obnovení textury vlasů je inovativní přípravek v péči o vaše vlasy. Alfaparf Milano Hydratexture neutralizér může být použit jak po vyrovnávání, tak po natáčení. S tímto přípravkem budou vaše vlasy vždy dokonalé i po mechanickém zásahu. Přípravek dodá vlasovému vláknu neustálou hydrataci. Vaše vlasy budou nadále v perfektním stavu, lesklé, vyživené a plné síly. Nikdo nepozná, že ohromné vlny, roztomilé kudrlinky nebo uhlazené vlasy nejsou od přírody vaše.

Účinky:

  • obnoví texturu vlasů
  • zanechá perfektně ošetřené a lesklé vlasové vlákno
  • dodává pružnost
  • hydratuje

Složení:

  • komplex micro-sponges - absorbuje vodu dovnitř vlasového vlákna, čímž zabezpečuje optimální hydrataci během celého procesu trvalé proměny

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Díky své technologii může být přípravek používán během ondulace, narovnání i během vytváření multitexturovaných účesů.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Hydratexture