Alfaparf Milano Equipment

pudr pro extra zesvětlení

Alfaparf Milano Equipment pudr pro extra zesvětlení
Alfaparf Milano Equipment pudr pro extra zesvětlení
400 g

Kód: ALF1231 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Alfaparf Milano Equipment
400 g

Popis produktu Alfaparf Milano Equipment

Pudr pro extra zesvětlení Alfaparf Milano Equipment Supermeches+ snadno a rychle na vašich vlasech vykouzlí zářivou blond barvu. Díky obsahu modrých pigmentů eliminuje vznik nežádoucích žlutých odstínů.

Vlastnosti:

  • rovnoměrně zesvětlí vlasy až o 7 tónů
  • umožňuje přesné vytváření odstínů
  • dodává barvě intenzitu a lesk
  • neutralizuje nežádoucí žluté odstíny
  • má hedvábnou texturu, díky které dobře se nanáší

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.