Alfaparf Milano Equipmentpudr pro extra zesvětlení

Alfaparf Milano Equipment pudr pro extra zesvětlení
Alfaparf Milano Equipment pudr pro extra zesvětlení
400 g

Kód: ALF1231 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Alfaparf Milano Equipment

Pudr pro extra zesvětlení Alfaparf Milano Equipment Supermeches+ snadno a rychle na vašich vlasech vykouzlí zářivou blond barvu. Díky obsahu modrých pigmentů eliminuje vznik nežádoucích žlutých odstínů.

Vlastnosti:

  • rovnoměrně zesvětlí vlasy až o 7 tónů
  • umožňuje přesné vytváření odstínů
  • dodává barvě intenzitu a lesk
  • neutralizuje nežádoucí žluté odstíny
  • má hedvábnou texturu, díky které dobře se nanáší

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Equipment