Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9

pudr pro extra zesvětlení

Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 pudr pro extra zesvětlení
Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 pudr pro extra zesvětlení
400 g

Kód: ALF01568 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Hlídání dostupnosti zboží

Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9
400 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9

Pudr pro extra zesvětlení Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 zajistí rovnoměrné odbarvení vašich vlasů. Díky obsahu oleje z chia semínek chrání a posiluje vlasová vlákna.

Vlastnosti:

  • zajišťuje extra zesvětlení vlasů
  • vytváří blond zářivé odstíny
  • odstraní z vlasů všechny tmavé pigmenty
  • účinně předchází poškození vlasových vláken
  • dobře se spojuje s krémem a drží na vlasech
  • má příjemnou vůni

Složení:

  • olej z chia semínek – posiluje, vyživuje a chrání vlasy

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.