Alexandre.J The Collector: Rose Ouddárková sada I. unisex

Alexandre.J The Collector: Rose Oud dárková sada I. unisex
Alexandre.J The Collector: Rose Oud dárková sada I. unisex
dárková sada I. unisex

Kód: ALJ03824 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 100 ml + parfémovaná voda 6 x 8 ml

Rose Oud, Black Muscs, Iris Violet, Mandarine Sultane, Golden Oud, Silver Ombre, Zafeer Oud Vanille

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Alexandre.J

Alexandre.J je značka francouzských niche parfémů, které jsou navrhovány v souladu se zásadami tzv. vysoké parfumerie (haute parfumerie). Okouzlující vůně Alexandre.J v sobě ukrývají atmosféru Orientu a francouzské barokní architektury. Toto unikátní propojení naprosto odlišných kultur vás naprosto uchvátí!

Zakladatelem značky je úspěšný francouzský designér a umělec Alexandre.J, který je velkým milovníkem starověkého umění a cestování. Právě tyto jeho dvě velké záliby se spojují v jeho výjimečných parfémech, které jsou namíchány z těch nejušlechtilejších a nejvzácnějších ingrediencí z celého světa.

Parfémy Alexandre.J jsou plné emocí a neskonalých dálek. Vyvážené a sofistikované esence parfémů jsou navíc ukryty v mimořádně propracovaných flakonech, k jejichž výrobě jsou použity naprosto unikátní materiály. Flakony Alexandre.J jsou ručně zpracovávané a zdobené. Na jejich velice kreativním designu je poznat mimořádné umělecké nadání designéra Alexandra.J. Dopřejte si nefalšovaný kousek umění a luxusu s francouzskými niche parfémy Alexandre.J!

Recenze Alexandre.J The Collector: Rose Oud