Alexandre.J The Collector: Golden Oudparfémovaná voda unisex

Alexandre.J The Collector: Golden Oud parfémovaná voda unisex
Alexandre.J The Collector: Golden Oud parfémovaná voda unisex
2 530

Ušetříte 35%
100 ml
1 649

Kód: ALJ3338 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 27. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Alexandre.J The Collector: Golden Oud
Složení

Hřejivá dřevitá vůně parfémované vody Golden Oud v sobě skrývá bohatství orientálního agarového dřeva.

  • dřevitá a zemitá vůně
  • slunečná a balzamická
  • vynikne v chladných dnech

Složení:
Aromatické tóny pouštních bylin vytváří suchý dojem sálajícího slunce. Vetiver, pačuli a agarové dřevo přidávají dramatičnost zatímco bílé a santalové dřevo zahlazují jejich ostré kontury. Jemná vůně fialky něžně proplouvá celou kompozicí a vede ji k elegantnímu závěru z bílého pižma a dubového mechu.

Složení

Hlava
dřevité tóny, agarové dřevo, fialka, pižmo, santalové dřevo, vetiver, lišejník, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Alexandre.J

Alexandre.J je značka francouzských niche parfémů, které jsou navrhovány v souladu se zásadami tzv. vysoké parfumerie (haute parfumerie). Okouzlující vůně Alexandre.J v sobě ukrývají atmosféru Orientu a francouzské barokní architektury. Toto unikátní propojení naprosto odlišných kultur vás naprosto uchvátí!

Zakladatelem značky je úspěšný francouzský designér a umělec Alexandre.J, který je velkým milovníkem starověkého umění a cestování. Právě tyto jeho dvě velké záliby se spojují v jeho výjimečných parfémech, které jsou namíchány z těch nejušlechtilejších a nejvzácnějších ingrediencí z celého světa.

Parfémy Alexandre.J jsou plné emocí a neskonalých dálek. Vyvážené a sofistikované esence parfémů jsou navíc ukryty v mimořádně propracovaných flakonech, k jejichž výrobě jsou použity naprosto unikátní materiály. Flakony Alexandre.J jsou ručně zpracovávané a zdobené. Na jejich velice kreativním designu je poznat mimořádné umělecké nadání designéra Alexandra.J. Dopřejte si nefalšovaný kousek umění a luxusu s francouzskými niche parfémy Alexandre.J!

Recenze Alexandre.J The Collector: Golden Oud