Alessandro Striplac

slupovací UV/LED lak na nehty

Alessandro Striplac slupovací UV/LED lak na nehty
Alessandro Striplac slupovací UV/LED lak na nehty
odstín 187 Hawaiian Dream 8 ml

Kód: SSA0022 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alessandro Striplac
odstín 187 Hawaiian Dream 8 ml

Popis produktu Alessandro Striplac

Popis:
Lak na nehty Alessandro Striplac slupovací UV/LED, vydrží na vašich nehtech až 10 dní. Lak se neodlupuje a jeho odstranění z nehtů je opravdu velmi jednoduché. K odstranění laku nemusíte používat žádné odlakovače ani tekutiny na bázi acetonu. Slupovací UV/LED lak na nehty Alessandro Striplac se lakuje jako klasický lak na nehty a následně se nechá vytvrdit v UV nebo LED lampě na 60 sekund. Když vás po několika dnech přestane bavit barva vašich nehtů, stačí lak odloupnout od kořene nehtů. Nehty i po sloupnutí laku zůstávají zdravé a posílené, protože je nemusíte vystavovat působení odlakovačů, acetonu nebo pilování.

Vlastnosti:

  • snadno se aplikuje
  • vydrží až 10 dní
  • odstraňuje se jednoduchým odloupnutím
  • nemusíte čekat na zaschnutí díky vytvrzení pod UV/LED světlem
  • dodává briliantový lesk
  • je odolný a neodlupuje se
  • chrání a posiluje přírodní nehty

Jak aplikovat:
Používejte výhradně na přírodní nehty. Upravte si nehty do požadovaného tvaru a odmastěte pomocí odmašťujících polštářků Alessandro Striplac. Jako první krok naneste slupovací podkladový a vrchní UV/LED lak na nehty Alessandro Striplac v tenké vrstvě. Nepřetáhněte jej na kůžičku. Nechte na 60 sekund vytvrdnout v UV/LED lampě. Výpotek, který se po vytvrdnutí na nehtech objeví, nestírejte a na nehty nesahejte. Před použitím barevného laku lahvičku protřepejte a následně aplikujte tenkou vrstvu laku. Nechte na 60 sekund vytvrdnout v UV/LED lampě. Pro vetší intenzitu barvy zopakujte aplikaci barevného laku a vytvrdnutí v UV/LED lampě. Pro briliantový lesk opět naneste slupovací podkladový a vrchní UV/LED lak na nehty Alessandro Striplac a nechte vytvrdnout v UV/LED lampě. Výpotek, který se po vytvrdnutí na nehtech objeví, odstraňte pomocí odmašťujících polštářků Alessandro Striplac. Když vás přestane bavit barva, stačí lak odloupnout od kořene nehtů. Pro ještě jednodušší odloupnutí doporučujeme použít Alessandro Striplac aktivátor odloupnutí slupovacích laků, který nanesete kolem nehtu, necháte 3-5 minut působit a poté odloupněte.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.