Alessandro Striplac

odmašťující polštářky

Alessandro Striplac odmašťující polštářky
Alessandro Striplac odmašťující polštářky
Alessandro Striplac odmašťující polštářky
50 ks
180

Kód: SSA0032 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro Striplac
50 ks | 180

Popis kosmetiky Alessandro Striplac

Popis:
Odmašťující polštářky Alessandro Striplac jsou skvělým pomocníkem při úpravě nehtů. Polštářky jsou napuštěné speciální odmašťující tekutinou, která vám pomůže odstranit z nehtů mastnotu a výpotky, které se na nehtech objeví po vytvrzení v UV/LED lampě.

Vlastnosti:

  • odstraňují z nehtů mastnotu a výpotky po vytvrzení v UV/LED lampě

Jak aplikovat:
Používejte polštářky na odmaštění přírodních nehtů před aplikací Striplacu a po aplikaci k vyleštění a setření výpotku.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.