Alessandro Striplac

aktivátor odloupnutí slupovacích laků

Alessandro Striplac aktivátor odloupnutí slupovacích laků
Alessandro Striplac aktivátor odloupnutí slupovacích laků
Alessandro Striplac aktivátor odloupnutí slupovacích laků
8 ml
240

Kód: SSA0035 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro Striplac
8 ml | 240

Popis kosmetiky Alessandro Striplac

Popis:
Aktivátor odloupnutí slupovacích laků Alessandro Striplac slouží k usnadnění odloupnutí Striplacu. Přípravek je vhodný pro tvrdé, suché nehty. Aktivátor odloupnutí slupovacích laků Alessandro Striplac je na olejové bázi, neobsahuje aceton a je dermatologicky testován.

Vlastnosti:

  • usnadňuje odloupnutí Striplacu
  • vhodný pro tvrdé, suché nehty
  • na bázi oleje
  • bez obsahu acetonu

Jak aplikovat:
Přípravek aplikujte štětečkem ve větším množství na celý nehet, na kůžičku i pod nehet a nechte působit minimálně 5 minut. Poté z boku nehtu začněte opatrně Striplac slupovat. Pokud to stále nejde, tak přidejte aktivátor pod kousek odloupnutého Striplacu. NIKDY NESLUPUJTE STRIPLAC SILOU!

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.