Alessandro Striplac

aktivátor odloupnutí slupovacích laků

Alessandro Striplac aktivátor odloupnutí slupovacích laků
8 ml

Kód: SSA0035 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro Striplac
8 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Alessandro Striplac

Popis:
Aktivátor odloupnutí slupovacích laků Alessandro Striplac slouží k usnadnění odloupnutí Striplacu. Přípravek je vhodný pro tvrdé, suché nehty. Aktivátor odloupnutí slupovacích laků Alessandro Striplac je na olejové bázi, neobsahuje aceton a je dermatologicky testován.

Vlastnosti:

  • usnadňuje odloupnutí Striplacu
  • vhodný pro tvrdé, suché nehty
  • na bázi oleje
  • bez obsahu acetonu

Jak aplikovat:
Přípravek aplikujte štětečkem ve větším množství na celý nehet, na kůžičku i pod nehet a nechte působit minimálně 5 minut. Poté z boku nehtu začněte opatrně Striplac slupovat. Pokud to stále nejde, tak přidejte aktivátor pod kousek odloupnutého Striplacu. NIKDY NESLUPUJTE STRIPLAC SILOU!

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.