ALESSANDRO NAILSPA zpevňující lak na nehty | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Alessandro NailSpa

zpevňující lak na nehty

Alessandro NailSpa zpevňující lak na nehty
Alessandro NailSpa zpevňující lak na nehty
Alessandro NailSpa zpevňující lak na nehty
10 ml
380

Kód: SSA0052 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Alessandro NailSpa

Popis:
Díky zpevňujícímu laku na nehty s obsahem železa Alessandro NailSpa budou vaše nehty za 4 týdny silné a zpevněné. Mléčné zabarvení laku vytvoří přirozený a krásny vzhled. Zpevňující lak na nehty Alessandro NailSpa je vhodný i jako podkladový lak pro barevné laky. Viditelně pomáhá proti štěpení a lámání přírodních nehtů.

Účinky:

  • posiluje a zpevňuje
  • vytváří přirozený a krásny vzhled
  • je vhodný i jako podkladový lak
  • pomáhá proti štěpení a lámání přírodních nehtů

Jak aplikovat:
Nejlépe na noc aplikujte 1-3x v týdnu na očištěné a odlakované nehty v okolí nehtového lůžka a nehte působit přes noc. Přípravek můžete použít i jako podkladový lak pro barevné laky.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.