Alessandro NailSpa

zpevňující lak na nehty

Alessandro NailSpa zpevňující lak na nehty
Alessandro NailSpa zpevňující lak na nehty
10 ml

Kód: SSA0052 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Alessandro NailSpa
10 ml

Popis produktu Alessandro NailSpa

Popis:
Díky zpevňujícímu laku na nehty s obsahem železa Alessandro NailSpa budou vaše nehty za 4 týdny silné a zpevněné. Mléčné zabarvení laku vytvoří přirozený a krásny vzhled. Zpevňující lak na nehty Alessandro NailSpa je vhodný i jako podkladový lak pro barevné laky. Viditelně pomáhá proti štěpení a lámání přírodních nehtů.

Účinky:

  • posiluje a zpevňuje
  • vytváří přirozený a krásny vzhled
  • je vhodný i jako podkladový lak
  • pomáhá proti štěpení a lámání přírodních nehtů

Jak aplikovat:
Nejlépe na noc aplikujte 1-3x v týdnu na očištěné a odlakované nehty v okolí nehtového lůžka a nehte působit přes noc. Přípravek můžete použít i jako podkladový lak pro barevné laky.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.