Alena Šeredová Pragaparfémovaná voda pro ženy

1×
Alena Šeredová Praga parfémovaná voda pro ženy
Alena Šeredová Praga parfémovaná voda pro ženy
100 ml
1 045

Kód: ASE08156 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Alena Šeredová Praga
Složení

Připomeňte si brzké ranní procházky probouzející se Prahou a jejími zahradami. Parfémovaná voda Praga je čistá, jemně květinová vůně, v níž ucítíte svěžest odpařující se rosy na bílých květech a prosvítající sluneční paprsky.

  • květinová vůně, ve které dominují konvalinky
  • součástí kolekce vůní topmodelky Aleny Šeredové
  • inspirováno místy ve světě, která ovlivnila její život
  • vyrobeno v tradiční české parfémářské dílně

Složení vůně
Hlavní akord, který prostupuje celou vůní, jsou konvalinky. Křehké, svěží, svůdné a romantické. Okamžitě ve vás navodí pocit klidu a harmonie. Užijte si čistotu a jemnost celé vonné kompozice.

Příběh vůně
Topmodelka Alena Šeredová představuje kolekci luxusních vůní, které jsou spojené s místy, jež výrazně ovlivnila její život. Podle nich jsou také pojmenované. Praha je jejím rodným městem, vyrůstala zde a dlouhou dobu také žila.

Parfémovaná voda je i díky svému názvu také ideální volbou na originální dárek z českých krajin do zahraničí.

Složení

Složení
konvalinka
Druh vůně
květinová

O značce Alena Šeredová

Zavřete oči a nechte se přenést do světa plného ženskosti, módy a podmanivých tónů. S vůněmi Alena Šeredová se budete každý den cítit jako královna krásy.

Slavná topmodelka, vicemiss České republiky a herečka Alena Šeredová parfémy vždy milovala a s vůněmi má spojené emoce i vzpomínky. Parfém vnímá jako neviditelný podpis, který dokáže podtrhnout osobnost i krásu svého nositele. Proto těžce nesla, když se jí po těhotenství začal měnit čich a běžné parfémy jí už nevyhovovaly. A tak se známá modelka rozhodla jít ideální vůni sama naproti.

Navázala spolupráci s tradiční českou parfémářskou dílnou a po vlastní kolekci spodního prádla a šperků představila svou kolekci jedinečných vůní. Navrhla první sérii parfémů, jež jsou inspirovány místy, která významně ovlivnila její život i kariéru. Parfémů, které jsou jako ona – svůdné, ženské, smyslné a zároveň jemné a originální.

Recenze Alena Šeredová Praga