Alena Šeredová Levantoparfémovaná voda pro ženy

2×
Alena Šeredová Levanto parfémovaná voda pro ženy
Alena Šeredová Levanto parfémovaná voda pro ženy
100 ml
1 045

Kód: VER08154 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Alena Šeredová Levanto
Složení

Zavřete oči a přeneste se v myšlenkách na písečnou pláž v malebném italském městečku s pestrobarevnými domky. Parfémovaná voda Levanto je jako bezstarostné prázdniny – lehká, svěží a plná ovoce, květin, doplněná však svůdnými dřevitými tóny.

  • svěží ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy
  • součástí kolekce vůní topmodelky Aleny Šeredové
  • inspirováno místy ve světě, která ovlivnila její život
  • vyrobeno v tradiční české parfémářské dílně

Složení vůně
Nejprve na vás zapůsobí těkavé citrusové tóny, které po chvíli přejdou do květinových esencí. Šeřík se postupně v srdci propojí s pivoňkou, vistárií a vonokvětkou. Ty doplňuje ještě svěží vůně zeleného čaje a nasládlá broskev. Ovocno-květinové akordy vyvažuje v základu kompozice ambra, cedr a svůdné pižmo.

Příběh vůně
Topmodelka Alena Šeredová představuje kolekci luxusních vůní, které jsou spojené s místy, jež výrazně ovlivnila její život. Podle nich jsou také pojmenované. Levanto je italské přímořské městečko v nádherné oblasti Ligurie, kam ráda jezdí odpočívat, nabíjet se novou energií a sluncem.

Složení

Hlava
šeřík, citron
Srdce
broskev, čaj, pivoňka, vonokvětka, vistárie
Základ
ambra, cedr, pižmo
Druh vůně
citrusová, květinová, ovocná, dřevitá

O značce Alena Šeredová

Zavřete oči a nechte se přenést do světa plného ženskosti, módy a podmanivých tónů. S vůněmi Alena Šeredová se budete každý den cítit jako královna krásy.

Slavná topmodelka, vicemiss České republiky a herečka Alena Šeredová parfémy vždy milovala a s vůněmi má spojené emoce i vzpomínky. Parfém vnímá jako neviditelný podpis, který dokáže podtrhnout osobnost i krásu svého nositele. Proto těžce nesla, když se jí po těhotenství začal měnit čich a běžné parfémy jí už nevyhovovaly. A tak se známá modelka rozhodla jít ideální vůni sama naproti.

Navázala spolupráci s tradiční českou parfémářskou dílnou a po vlastní kolekci spodního prádla a šperků představila svou kolekci jedinečných vůní. Navrhla první sérii parfémů, jež jsou inspirovány místy, která významně ovlivnila její život i kariéru. Parfémů, které jsou jako ona – svůdné, ženské, smyslné a zároveň jemné a originální.

Recenze Alena Šeredová Levanto