Alcina Summer Breeze Aqua Face Breeze

fixátor make-upu

Alcina Summer Breeze Aqua Face Breeze fixátor make-upu
385

Ušetříte 14%
30 ml
332

Kód: ALC01321 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Alcina Summer Breeze Aqua Face Breeze
30 ml | 332

Popis kosmetiky Alcina Summer Breeze Aqua Face Breeze

Produkt na fixaci líčení Alcina Summer Breeze Aqua Face Breeze je nepostradatelným pomocníkem, který zajistí, že váš make-up bude stále perfektní i po několika hodinách.

Vlastnosti:

  • dlouhodobá fixace make-upu
  • rozjasňuje pleť
  • zanechá pleť hebkou

Jak používat:
Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte přiměřené množství přípravku na tvář. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Opakujte podle potřeby kdykoli během dne.

O značce Alcina

Kosmetika Alcina přináší kompletní systém péče, který naplní individuální potřeby každé ženy. Poprvé tak můžete zažít opravdu skvělý pocit z kosmetiky, která bude sedět na míru vaší osobité kráse. Alcina klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů, čistotu a nezávadnost jednotlivých složek. Všechny ingredience jsou harmonicky sladěny, aby fungovaly co nejefektivněji.

Historie značky Alcina sahá až do roku 1905, kdy v německém Bielefeldu založil lékárník Dr. Wolff chemicko-farmaceutickou továrnu. Tato firma začala postupně uvádět na trh léčiva i vysoce účinné kosmetické produkty, mezi které patří i úspěšný šampon Alpecin. V současnosti je pleťová, dekorativní a vlasová kosmetika Alcina dostupná v desítkách zemí na celém světě.