Al Haramain Saturdayparfémovaná voda pro ženy

Al Haramain Saturday parfémovaná voda pro ženy
Al Haramain Saturday parfémovaná voda pro ženy
15 ml
409

Kód: AHR0084 | 3 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 27. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Al Haramain Saturday
Složení

Al Haramain Saturday je parfémovaná voda pro ženy, které chtějí ve společnosti působit elegantně a exoticky. Dopomoci vám k tomu může tato vonná kompozice plná života a orientálního nádechu, jež je příslibem velkých dálek. Unikátní esenciální složení, jehož rozmanitost vás doslova očaruje.

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Saturday sjednocuje ovocné a květinové tóny v jeden teple kořeněný celek. Základ, který je podryt pačulí a šafránem. Závan vonné esence, jež vás přenese do teplých arabských zemí a zprostředkuje velice hřejivý zážitek plný radostných emocí.

Al Haramain Saturday je tvořena unikátním flakónkem osobitého tvaru a z originálního materiálu. Orientální předloha, která předpovídá obsahové složení kompozice. Zaujměte své čichové smysly a hlavně oslovte mužskou společnost, jež vaší přirozené vůni jednoduše podlehne.

Složení

Složení
ambra, broskev, květinové tóny, ylang-ylang, šafrán, ovocné tóny, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Saturday