Al Haramain Meeqatparfémovaná voda pro ženy

1×
Al Haramain Meeqat parfémovaná voda pro ženy
Al Haramain Meeqat parfémovaná voda pro ženy
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
12 ml
692

Kód: AHR02592 | 2 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 29. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 29. 9. 2020

Popis parfému Al Haramain Meeqat
Složení

Al Haramain Meeqat je parfémovaná voda pro ženy, které chtějí okusit sílu orientální a exotické moci. Dřevité tóny plné jemné svěžesti, lehkosti a životní radosti. Vonná kompozice uctívající vaši přirozenou krásu a ženskou smyslnost, s níž dobudete jakékoliv mužské srdce.

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Meeqat je prozíravým opojením, díky němuž povznesete vaše sebevědomí a sebejistotu. Večerní a společenská vůně, která vám poodhalí tajemství exotických dálek a přinese teplou orientální atmosféru. Užívejte si báječného vonného opojení.

Al Haramain Meeqat je umístěna v propracovaném flakónku zlaté barvy, který zhmotňuje luxusní sošku. Nechybí ani červený krystal v podobě uzávěru, jež dotváří tento propracovaný celek. Vanilkové a jantarové splynutí čichových smyslů, které z vás udělá ženu dokonalých rozměrů.

Složení

Složení
ambra, agarové dřevo, růže, pižmo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
orientální

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Meeqat1