Al Haramain Max'd

toaletní voda pro muže 100 ml

1×
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
Al Haramain Max'd toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: AHR0104 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Al Haramain Max'd
100 ml

Popis parfému Al Haramain Max'd

Toaletní voda pro muže Al Haramain Max'd vám umožní poznat své pravé já. Smyslná orientální vůně plná esenciálního překvapení a nových výzev. Kompozice spojující pocity radosti, napětí a adrenalinu. To vše ověnčeno přirozenou elegancí a vyjádřením mužské síly.

Al Haramain Max'd je plná dřevitých tónů. Teplá vůně s kořeněným podtextem, který se dere na povrch prostřednictvím ovocných složek. Každý den si můžete zpříjemnit za pomoci šafránu, pižma a lesních prvků, jež se postarají o vaši sebejistotu a široký úsměv na tváři.

Toaletní voda Al Haramain Max'd je vyjádřením luxusu zahaleného do přirozeného těla, čehož je důkazem i černý jednoduchý flakónek. Vůně plná pokušení, nadšení a dynamičnosti. Pusťte se do každého nového dne s esenciální výbavou širokých rozměrů a volte právě tuto kompozici.

Složení

Složení
dřevité tóny, květinové tóny, ovocné tóny, pižmo, šafrán
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Max'd

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem