Al Haramain Hayatiparfémovaná voda pro ženy

Al Haramain Hayati parfémovaná voda pro ženy
Al Haramain Hayati parfémovaná voda pro ženy
12 ml
3 139

Kód: AHR0112 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 20. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Al Haramain Hayati
Složení

Al Haramain Hayati je exotická parfémovaná vůně pro ženy, která poodkrývá tajemství nejrůznějších vonných esencí a olejů. Smyslná sladká říše snů, která se rozvíjí a přináší stále něco nového, nepoznaného a křišťálově průzračného.

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Hayati je spojením šafránu, pižma a smyslných květinových lístků, které tvoří vynikající vůni. Ta vás doslova přenese do exotického a imaginárního světa, ve kterém si užíváte sladkost jedinečných esencí. Koncentrovaná vůně, která je výjimečná i díky své dlouhé výdrži.

Parfémy Al Haramain patří již dlouhá léta k mistrovským dílům, jejichž výsledkem je smyslná vůně v kombinaci s esteticky propracovaným flakónkem. Nejinak je tomu i v tomto případě. Al Haramain Hayati je vám podáván ve speciální lahvičce, která je opatřena uzávěrem ve tvaru křišťálu. A právě ten vypovídá mnohé o květinovém závanu, jež na vás čeká.

Složení

Hlava
ambra, pižmo
Srdce
růže, pižmo, cukr
Základ
pižmo, pryskyřice, dřevo
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Hayati