Al Haramain Haramain Safwa

Al Haramain Haramain Safwa
Al Haramain Haramain Safwa
24 ml
3 014

Kód: AHR0117 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Al Haramain Haramain Safwa
Složení

Al Haramain Haramain Safwa je parfémovaná voda pro ženy, které ví, co znamená být krásná, smyslná a neodolatelná. Vůně určená pro výjimečné společenské příležitosti, na nichž si získáte pozornost všech kolem vás. Poznejte kompozici, díky níž se octnete v jiném orientálním světě.

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Haramain Safwa je vonným klenotem, v němž ucítíte mátu, hřebíček, cedrové dřevo nebo frézie. Propracované složení plné radosti, pokušení a magického nádechu. Blažená vonná esence pocházející z velkých dálek, jež je vystavěna na tónech pačuli.

Al Haramain Haramain Safwa je uložena ve speciálním několikahranném flakónku, v němž se ukrývá onen kouzelný lektvar. Vonná kompozice, která vám dodá hadí kůži, mrštnost a styl. Zvyšte svůj sexappeal za pomoci propracovaného esenciálního elixíru, jež vás nepustí.

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Haramain Safwa