Al Haramain Haramain Safwaparfémovaná voda pro ženy

Al Haramain Haramain Safwa parfémovaná voda pro ženy 24 ml
Al Haramain Haramain Safwa parfémovaná voda pro ženy 24 ml
24 ml

Kód: AHR0117 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stačí nyní nakoupit cokoliv v hodnotě nad 1 200 Kč a v košíku si jako dárek můžete vybrat ponožky, peněženku nebo trendy tašku. Nezapomeňte, tato nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Al Haramain Haramain Safwa
Složení

Al Haramain Haramain Safwa je parfémovaná voda pro ženy, které ví, co znamená být krásná, smyslná a neodolatelná. Vůně určená pro výjimečné společenské příležitosti, na nichž si získáte pozornost všech kolem vás. Poznejte kompozici, díky níž se octnete v jiném orientálním světě.

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Haramain Safwa je vonným klenotem, v němž ucítíte mátu, hřebíček, cedrové dřevo nebo frézie. Propracované složení plné radosti, pokušení a magického nádechu. Blažená vonná esence pocházející z velkých dálek, jež je vystavěna na tónech pačuli.

Al Haramain Haramain Safwa je uložena ve speciálním několikahranném flakónku, v němž se ukrývá onen kouzelný lektvar. Vonná kompozice, která vám dodá hadí kůži, mrštnost a styl. Zvyšte svůj sexappeal za pomoci propracovaného esenciálního elixíru, jež vás nepustí.

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Haramain Safwa