Al HaramainHaneen parfém unisex

2×
Al Haramain Haneen parfém unisex
Al Haramain Haneen parfém unisex
20 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AHR0060

Nebojte se porušit zaběhnutá pravidla. Unisex parfém Al Haramain Haneen se skvěle hodí pro každého, kdo má odvahu vystoupit z davu.

  • orientální vůně
  • dřevitá vůně
  • orientální vůně
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Složení
agarové dřevo, ambra, růže taif, ovocné tóny, santalové dřevo
Druh vůně
orientální

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.