Al Haramain Firdousparfémovaný olej pro muže (roll on)

2×
Al Haramain Firdous parfémovaný olej pro muže (roll on)
Al Haramain Firdous parfémovaný olej pro muže (roll on)
15 ml

Kód: AHR0163 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Al Haramain Firdous
Složení

Luxusní parfémovaný olej pro muže Al Haramain Firdous vám přináší způsob, jak umocnit svoji osobitou vůni a zaujmout tak ženy okolo vás. Stačí nanést malé množství parfémovaného oleje na pokožku a v mžiku se okolo vás objeví příjemná vonná aura. Zároveň docílíte svůdně provoněné pokožky. 

Vůně Al Haramain Firdous je velmi inspirující, vyzařuje dojem rozhodnosti a perfektně zvýrazní vaši mužnost. Ve svém počátku vás parfémovaný olej nejprve osvěží citrónovými tóny, které jsou vzápětí nahrazeny podmanivým kmínem. Smyslné zelené tóny se snoubí s orrisem. Hřejivý základ vůně je tvořený santalovým dřevem, pižmem, mechem a hravou konvalinkou.

Parfémovaný olej Al Haramain Firdous se ukrývá ve skleněné průhledné lahvičce s praktickým roll-onem a stříbrným šroubovacím uzávěrem. Stačí nanést na pokožku pouze malé množství a budete vonět po celý den. Parfémovaný olej se doporučuje aplikovat např. na zápěstí či oblast krku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zelené tóny, kmín, kořen kosatce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
konvalinka, mech, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
chypre

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Firdous2