Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental dárková sada I. unisex

Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental dárková sada I. unisex
Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental dárková sada I. unisex

Kód: AHR02906 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaný olej 5 x 12 ml

Popis Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental
Složení

Proč zůstávat jen u jedné vůně, když výběr je tak široký? Perfektní způsob, jak poznat hned několik vonných kompozic, nabízí unisex parfémový set Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental. Střídejte vůně podle nálady nebo podle příležitosti a užívejte si rozmanitost, kterou tato sada nabízí.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnost vyzkoušet více vůní oblíbené značky
  • obsahuje miniaturky vůní
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • unisex – pro muže i pro ženy

Sada obsahuje:

  • parfémovaný olej 5 x 12 ml

Složení

Druh vůně
orientální
Typ sady
dárková sada

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Concentrated Perfume Oils Occidental