Al Haramain Attar Al Qasoor

2×
Al Haramain Attar Al Qasoor
Al Haramain Attar Al Qasoor
12 ml

Kód: AHR0053 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Al Haramain Attar Al Qasoor
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Attar Al Qasoor je klenotem, jehož podobou je vonná kompozice plná orientální příchuti. Mystická a kouzelná vůně, s níž prohloubíte svůj přirozený šarm, smyslnost a projevíte výraznou nespoutanost. Esenciální objetí s dlouhou výdrží.

Al Haramain Attar Al Qasoor je cesta po exotické stezce, při níž vnímáte spoustu lahodných příchutí. Poznáte závan starého orientálního složení, které ve vás vyvolá příjemné představy a stane se vaším doprovodem na dlouhé cestě během každého dne. Nabídněte všem kolem sebe něco více.

Parfémovaná voda Al Haramain Attar Al Qasoor je uložena v honosném flakónku, který napodobuje hotový křišťál. Luxusní klenot, jenž se musí vyjímat na vaší domácí kosmetické poličce. Snažte se být dokonalá nejenom svými činy, ale také vůní, která se line všude kolem vás.

Složení

Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Attar Al Qasoor2