Al Haramain Atifa Blanche

1×
Al Haramain Atifa Blanche
Al Haramain Atifa Blanche
24 ml
3 019

Kód: AHR0119 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Al Haramain Atifa Blanche
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Atifa Blanche je ohromující směsice vonných kompozic, která prohlubuje jemnost ženské krásy. Originální spojení kvalitních prvků, jež přináší vůně zaoceánských dálek a ztělesňují příjemnou cestu do Karibiku.

Al Haramain Atifa Blanche polahodí vaše čichové smysly. Stane se komplexním vyjádřením vás samotných. Ambra, vanilka a další vodní tóny budou tím, co vás ovane závojem exotična a stane se příslibem dobré nálady. Staňte se sebevědomou osobou a poznejte radost každodenního žití.

Parfémovaná voda Al Haramain Atifa Blanche je navíc uložena ve velice originálním flakónku, který je vyroben z mramoru a ověnčen orientálními symboly. Unikátní spojení, s nímž uděláte díru do jakékoliv společnosti. Užívejte si dlouhotrvající kompozici, jež vás nenechá chladnou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mořská voda, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vanilka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
limetka
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Atifa Blanche1