Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp

automatický osvěžovač vzduchu 250 ml s náplní

Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp automatický osvěžovač vzduchu 250 ml s náplní
Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp automatický osvěžovač vzduchu 250 ml s náplní
automatický osvěžovač vzduchu 250 ml s náplní

Kód: AWI2863 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp
automatický osvěžovač vzduchu 250 ml s náplní

Popis parfému Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp

Automatický osvěžovač vzduchu Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp uvolňuje vůni postupně a zanechává prostory vašeho domova neustále příjemně provoněné. Zároveň neutralizuje nežádoucí vůně a pachy.

Vlastnosti:

  • gurmánská vůně

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo při porušení obalu roztrhnout.

Složení

Charakter bytové vůně
gurmánská

O značce Air Wick

Air Wick - to jsou okouzlující interiérové vůně, které dokážou v každé místnosti vytvořit jedinečnou atmosféru. Značka Air Wick započala svůj voňavý příběh již v roce 1943, kdy začala nabízet domácí vonné výrobky ve Spojených státech. Díky velkému zájmu spokojených zákazníků se prodej vůní Air Wick rozšířil i do Kanady, Austrálie a Evropy. V současné době jsou produkty Air Wick k dispozici ve více než 60 zemích světa.
Jedinečný svět vůní Air Wick nabízí okouzlující vonné svíčky, aroma difuzéry, osvěžovače vzduchu, pokojové spreje a další unikátní přenosné osvěžovače vzduchu. Vůně Air Wick jsou velice rozmanité. Od květinových, ovocných až přes gurmánské nebo citrusové. Vybrat si můžete takovou vůni, která vás přenese do tropických krajů anebo naopak umocní domácí útulnou atmosféru. S Air Wick si můžete být jisti, že váš domov bude vždy krásně provoněný, lákavý a zároveň odrazem vaší osobnosti.

Recenze Air Wick Life Scents Warm Apple Crisp

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!