Air Wick Freshmatic Max

náhradní náplň 250 ml Cool Linen and White Lilac

1×
Air Wick Freshmatic Max náhradní náplň  250 ml  Cool Linen and White Lilac
Air Wick Freshmatic Max náhradní náplň  250 ml  Cool Linen and White Lilac
250 ml

Kód: AWI2822 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Air Wick Freshmatic Max
250 ml

Popis parfému Air Wick Freshmatic Max

Air Wick Freshmatic Max náhradní náplň Cool Linen and White Lilac vnese do vašeho domova okouzlující vůni svěžího prádla a bílých šeříků.

Vlastnosti:

  • neutralizuje nepříjemné pachy ve vnitřních prostorech
  • uvolňuje vůni postupně po 9, 18 či 36 minutách
  • nastavitelná intenzita vůně
  • náplň vydrží až po dobu 60 dní
  • až 2 400 dávek vůně v každé náplni

Jak používat:
Vložte náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick a nastavte na preferovanou intenzitu vůně. Před vložením náplně do difuzéru se ujistěte, že je difuzér vypnut (OFF). Po zapnutí osvěžovače vzduchu dojde po 15 sekundách k prvnímu automatickému uvolnění vůně.

Složení

Charakter bytové vůně
svěží

O značce Air Wick

Air Wick - to jsou okouzlující interiérové vůně, které dokážou v každé místnosti vytvořit jedinečnou atmosféru. Značka Air Wick započala svůj voňavý příběh již v roce 1943, kdy začala nabízet domácí vonné výrobky ve Spojených státech. Díky velkému zájmu spokojených zákazníků se prodej vůní Air Wick rozšířil i do Kanady, Austrálie a Evropy. V současné době jsou produkty Air Wick k dispozici ve více než 60 zemích světa.
Jedinečný svět vůní Air Wick nabízí okouzlující vonné svíčky, aroma difuzéry, osvěžovače vzduchu, pokojové spreje a další unikátní přenosné osvěžovače vzduchu. Vůně Air Wick jsou velice rozmanité. Od květinových, ovocných až přes gurmánské nebo citrusové. Vybrat si můžete takovou vůni, která vás přenese do tropických krajů anebo naopak umocní domácí útulnou atmosféru. S Air Wick si můžete být jisti, že váš domov bude vždy krásně provoněný, lákavý a zároveň odrazem vaší osobnosti.

Recenze Air Wick Freshmatic Max

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem