Air Val Ice Age

sprchový gel pro děti 250 ml

Air Val Ice Age sprchový gel pro děti 250 ml
Air Val Ice Age sprchový gel pro děti 250 ml
Air Val Ice Age sprchový gel pro děti 250 ml
sprchový gel pro děti 250 ml
73

Kód: AIV0026 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Air Val Ice Age
sprchový gel pro děti 250 ml | 73

Popis parfému Air Val Ice Age

Sprchový gel Air Val Ice Age dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Air Val

Španělská značka Air Val představuje vývoj, výrobu a distribuci parfumerie i tělové kosmetiky mezinárodních značek na základě licence i značek vlastních. V jejím portfoliu najdete více než 300 produktů pro děti, mládež i dospělé a 20 prestižních licencí, jako jsou Disney, Mattel, Marvel, eOne, Nickelodeon, Rovio, Lucasfilm, Král, FC Barcelona a Real Madrid.
Značka Air Val dosáhla úspěch založený na hodnotách inovace, know-how, kvality produktů a závazků ke spotřebitelům. Produkty pro děti a mládež jsou doplňkovým programem, který se však velmi rychle rozvíjí a expanduje.
Skvělý marketing a spolupráce s klíčovými partnery předurčuje další růst společnosti, jejíž produkty se již nyní prodávají v 80 zemích na 5 kontinentech. Air Val je značkou kvality a atraktivity v oblasti parfumerie i tělové kosmetiky!