Ainhoa Luxe Goldoční gelový krém s kaviárem

1×
Ainhoa Luxe Gold oční gelový krém s kaviárem
Ainhoa Luxe Gold oční gelový krém s kaviárem
15 ml

Kód: AIN0116 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Ainhoa Luxe Gold

Popis:
Ainhoa Luxe Gold oční gelový krém s kaviárem je přepychovou péči o oční okolí. Svým exkluzivním složením bojuje proti známkám stárnutí, vypíná mimické vrásky a předchází jejich dalšímu vzniku. Jemná gelová textura krému zpevňuje delikátní pleť v očním okolí, kterou zároveň zjemňuje a vyhlazuje. Po pravidelném používání je oční okolí vypnuté a rozjasněné.
Luxusní Ainhoa Luxe Gold oční gelový krém s kaviárem obsahuje unikátní komplex látek, které přispívají k omlazení pleti. Výtažek z kaviáru a zlato mají vypínací schopnosti, které v kombinaci s ženšenem, známým jako účinnou zbraní proti stárnutí, viditelně omlazují pleť. Hýčkejte se kvalitou!

Účinky:

  • vypíná a vyhlazuje vrásky
  • zjemňuje pleť
  • rozjasňuje oční okolí

Složení:

  • výtažek z kaviáru – redukuje vrásky
  • ženšen – bojuje proti stárnutí
  • zlato – pleť rozzáří a vypne

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Oční krém nanášejte ráno a/nebo večer jemným vklepáním v oblasti očního okolí.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, rozjasnění
Věk
první vrásky

O značce Ainhoa

Kosmetika Ainhoa | Ainhoa je španělská značka zastoupená kosmetickou společností COSMETICA CABINAS, S.L. se sídlem poblíž Barcelony,  která se specializuje na výrobu, propagaci a prodej pečující a dekorativní  kosmetiky. Společnost se již od svého vzniku, roku 1996, zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků a spokojenost zákazníka. Získala ocenění „The Best Cosmetic Product Selling Online“. S kosmetikou Ainhoa se můžete setkat ve více než 50 zemích, nejen v Evropě, ale také v Asii či v USA. Ainhoa nabízí přes 300 produktů, rozdělených do kolekcí, podle náročnosti a typu pleti. Speciální řady obsahují například kaviárový extrakt, diamantový prášek, olivový olej a mnohé další. S rostoucí poptávkou po Bio-produktech, firma vytvořila kolekci Ainhoa Bio, která zaručuje minimálně 95% rostlinných složek ve výrobku Bio původu.     

Recenze Ainhoa Luxe Gold