Agadir

Značka Agadir nabízí velmi účinnou vlasovou kosmetiku, která obsahuje vzácný arganový olej. Arganový olej se získává z jader stromu argánie trnité, který roste pouze v Maroku. Pro svůj nyní již velmi ojedinělý výskyt patří tyto stromy mezi ohrožené a chráněné pod ochranou UNESCO. Arganový olej je již od pradávna používán v kosmetice, jeho skvělé účinky jsou zaznamenány zejména v péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Pod značkou Agadir najdete ucelenou řadu vlasové péče, od šamponů, kondicionérů a masek až po závěrečnou vlasovou péči, která dodává vlasům jedinečný lesk a ochrání vlasy před teplem ze stylingových přístrojů. Nízká molekulová hmotnost oleje proniká okamžitě do hloubky vlasového vlákna, ošetřuje ho, zaceluje a chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy.

Přípravky s obsahem arganového oleje mají protizánětlivé účinky a obsahují řadu látek důležitých pro krásu, zdraví a mladistvý vzhled vlasů. Ošetřujte své vlasy účinnými kosmetickými přípravky s obsahem arganového oleje, aby vaše vlasy byly pružné a nádherně zářivé!

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Agadir.