Přejít na hlavní obsah
Afnan Modest Une Pour Homme parfémovaná voda pro muže
Afnan Modest Une Pour Homme parfémovaná voda pro muže
Afnan Modest Une Pour Homme parfémovaná voda pro muže
Hlava
svěží tóny, ambra
Srdce
kořenité tóny, citrusy
Základ
aromatické tóny, pižmo
Druh vůněaromatická, kořenitá

Vůně bezstarostných letních odpolední

Nechte si pročistit hlavu a dodejte si trochu spontánnosti. Parfémovaná voda pro muže Afnan Modest Une Pour Homme přináší vzpomínky na modré letní nebe a mraky nezkalené ani chmurami, a vybízí k novým zážitkům. Její svěží kořenité tóny lahodí každému se svobodomyslnou duší.

  • aromatická kořenitá vůně
  • vhodná pro každodenní nošení
  • parfémovaná voda z roku 2019

Složení vůně
V úvodu vonné kompozice se snoubí žhavé aroma pepře, sladce zemitý muškátový oříšek, osvěžující máta a pikantní levandule. Citrusové srdce zabarvuje hřejivá ambra a intenzivní kafrový akcent eukalyptu. Postupně se odhaluje i pižmový základ vůně, ve kterém je rozpoznatelný jemný závan cedrového dřeva doprovázený zemitým vetiverem.

Příběh vůně
Pánská parfémovaná voda Afnan Modest Une Pour Homme je vůně vhodná téměř do každého počasí, byla však stvořena především jako odkaz na bezstarostná letní dobrodružství pod modrou oblohou bez mráčku. Každá sprška vpustí do života lehkost a připomene, pro co stojí za to žít.

AfnanModest Une Pour Homme parfémovaná voda pro muže

7×
100 ml
662

Skladem | 662,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: AFN00101
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes