Aésop Skin Eye Make-up Remover

zklidňující olej na odlíčení očí

Aésop Skin Eye Make-up Remover zklidňující olej na odlíčení očí
Aésop Skin Eye Make-up Remover zklidňující olej na odlíčení očí
Aésop Skin Eye Make-up Remover zklidňující olej na odlíčení očí
60 ml
470

Kód: AES0051 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Aésop Skin Eye Make-up Remover
60 ml | 470

Popis kosmetiky Aésop Skin Eye Make-up Remover

Přípravek k odlíčení Aésop Skin Eye Make-up Remover vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblasti očního okolí.

Vlastnosti:

  • důkladně odličuje všechny typy očního make-upu
  • má zklidňující účinky

Jak používat:
Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Aésop

Australská kosmetika Aésop vám přináší prvotřídní péči o váš obličej, vlasy i pokožku celého těla. Značka Aésop byla založena v Melbourne v roce 1987 a nabízí přípravky té nejvyšší kvality na rostlinné bázi s důrazem na detail a smyslné potěšení.

Kosmetické přípravky Aésop jsou bohaté zejména na přírodní antioxidanty, které efektivně bojují proti nežádoucím účinkům volných radikálů. Právě volné radikály přispívají k předčasnému stárnutí kůže a nezdravému vzhledu. Cílená lokální aplikace antioxidantů na obličej, pokožku těla i vlasy přispívá k opravě a ochraně povrchových buněk. Výsledkem je tak zdravý a mladistvý vzhled.

Všechny kosmetické přípravky Aésop jsou laboratorně testovány a mají prokazatelnou bezpečnost i účinnost. Pečujte o svoji krásu opravdu efektivně s jedinečnou australskou kosmetikou Aésop!