Adidas Foot Protect sprej do bot

6×
Adidas Foot Protect sprej do bot
Adidas Foot Protect sprej do bot
Doprava zdarma
150 ml
75

Kód: ADI0139 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 4. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 4. 8. 2021

Popis Adidas Foot Protect
Vlastnosti

Popis:
Adidas Foot Protect je speciální sprej do bot, který pohlcuje nepříjemné pachy a propůjčuje vašim nohám svěží vůni na celý dlouhý den.  Vaše nohy jsou tak dokonale chráněné před nepříjemným zápachem a vy tak předejdete zbytečné tvorbě puchýřů a plísní, která je spojená s vlhkostí nohou. 
Efektivní sprej Adidas Foot Protect se stane vaším oblíbeným každodenním společníkem, na kterého se můžete vždy spolehnout!

Účinky:

  • odstraňuje nepříjemný zápach
  • osvěžuje
  • působí celých 24 hodin
  • zabraňuje tvorbě plísní

Složení:

  • speciální složky absorbující pachy
  • svěží vůně

Jak aplikovat:
Nastříkejte potřebné množství přípravku do bot. Vyzkoušejte také Adidas Foot Protect sprej na nohy!

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Adidas

Značka Adidas je u většiny známá především ve spojitosti s produkcí sportovních oděvů, obuvi a dalších doplňků. Vznik značky samotné se datuje od roku 1925 a je spojen se jménem Adolf Dassler. Dnes je Adidas pravděpodobně jedním z nejprodávanějších výrobců sportovních produktů vůbec.

V posledních letech se Adidas dostává do povědomí i v odvětví parfumérie. Své svěží a sportovní vůně Adidas prezentuje pod záštitou společnosti Coty. Série parfémů a řady jedinečných produktů se staly velmi oblíbenými zejména díky jejich originálním, lehkým a nenásilným vůním. Ty se do určité míry snaží korespondovat s celkovým charakterem a zaměřením značky Adidas.

Recenze Adidas Foot Protect6