530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Acqua di Parma Colonia

bytový sprej 180 ml

Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Acqua di Parma Colonia bytový sprej 180 ml
Speciální sleva
1 550
Sleva 10%
180 ml
1 400

Kód: ADP0863 | Zbývá posledních 1 ks

Méně procent obsahu | Obsah výrobku: 99%

ks
U Vás kurýrem PPL
neděle 24. 6. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Acqua di Parma Colonia

Bytový sprej Acqua di Parma Colonia jediným stiskem krásně provoní prostory vašeho interiéru. Díky jeho okamžitému účinku si můžete vychutnat příjemnou vůni hned ve chvíli, kdy to potřebujete.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • květinová vůně

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

O značce Acqua di Parma

Značka Acqua di Parma vznikla v roce 1916 v centru starého italského města Parmy, které bylo v té době zároveň centrem aristokratické kultury Giuseppe Verdiho a Stendhala. Zde, v malé parfumářské manufaktuře, vytvořil jeden kvalifikovaný mistr s neočekávanou dávkou moderního cítění kolínskou vodu s lehkou a svěží vůní, která se značně lišila od tehdejších silných a téměř agresivních. Díky této rafinované alchymii měla kolínská okamžitý úspěch a stala se nejoblíbenější vůní v období mezi 30. a 50. léty.

Na počátku 60. let nastal obrat, neboť trh byl již zaplaven nejrůznějšími vůněmi od dalších výrobců. Acqua di Parma však svoji prezentaci zakládala na dlouhé tradici a na tom, že její parfémy vytvářejí jen opravdoví znalci. Úspěšně tedy pokračovala ve výrobě a rozvoji. V průběhu historie se navíc kolínská Acqua di Parma stala téměř kultem uzavřené společnosti.

Hodnocení Acqua di Parma Colonia

Přidat novou recenzi

vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!