Acqua dell' Elba Costa del Sole

aroma difuzér s náplní 200 ml

1×
Acqua dell' Elba Costa del Sole aroma difuzér s náplní 200 ml
Acqua dell' Elba Costa del Sole aroma difuzér s náplní 200 ml
aroma difuzér s náplní 200 ml
1 044

Kód: ACE0015 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Acqua dell' Elba Costa del Sole
aroma difuzér s náplní 200 ml | 1 044

Popis parfému Acqua dell' Elba Costa del Sole

Aroma difuzér Acqua dell' Elba Costa del Sole představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma.

Vlastnosti:

  • letní vůně

Jak používat:
Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Costa del Sole

Přidat novou recenzi

3.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem