Přejít na hlavní obsah
Acqua dell' Elba Classica Women toaletní voda pro ženy
Acqua dell' Elba Classica Women toaletní voda pro ženy
Acqua dell' Elba Classica Women toaletní voda pro ženy
Složenímořské tóny, labdanum, květ pomerančovníku, myrta, gardénie, jasmín, dřevité tóny, pomeranč
Druh vůněkvětinová, vodní

Vůně inspirovaná krásou ostrova

Zahalte se svěžím dotekem moře ve spojení s rozkvetlými květy. Toaletní voda pro ženy Acqua dell' Elba Classica Women v sobě nese esenci svěžesti a elegance, která zlepšuje vnímání sebe sama i okolí. Připravte se na procházku mezi středomořskými keři a užijte si dotek lehkého vánku, jež se proplétá květinovými záhony.

  • květinová vůně pro ženy
  • dodává ženě sebevědomí a smyslnost
  • v elegantním flakonu

Složení vůně:
Svůj příběh otevírá sladkými tóny pomeranče, které postupně přecházejí do jemné vůně myrty a svůdného jasmínu, tvořícího srdce této vůně. Na závěr se objevuje náznak gardénie, který se prolíná se šťavnatým pomerančem, přinášejícím svěžest a lehkost. V základu se pak objevují teplé a dřevité tóny středomořských keřů, které dotvářejí celkový dojem elegance a přírodní krásy.

Příběh vůně:
Příběh vůní značky Isola D’Elba začíná poklidnou plavbou po středozemním moři, kdy loďka doplula až ke skále Paolina a odhalila návštěvníkům své tajemství – rafinovanou sošku vyrobenou ze slonoviny ve 2. století. Jedinečný zážitek se stal poselstvím k vytvoření vůní, které předávají nepopsatelný zážitek jeho nositelkám. Stejně jako toaletní voda Acqua dell' Elba Classica Women i ostatní obsahují esenci moře.

Acqua dell' ElbaClassica Women toaletní voda pro ženy

5×
2 396
Výhodněji o 21%
100 ml
1 890

Více než 5 ks skladem | 1 890,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: ACE0023
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již dnes 16:30 - 20:30
Osobní odběr
Již zítra pátek 19. 7. 2024