Acqua dell' Elba Classica Men parfémovaná voda pro muže

6×
Acqua dell' Elba Classica Men parfémovaná voda pro muže
Acqua dell' Elba Classica Men parfémovaná voda pro muže
100 ml
1 965

Kód: ACE0048 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Acqua dell' Elba Classica Men
Složení

Přeneste se v mžiku na prosluněný italský ostrov. Parfémovaná voda pro muže Acqua dell’ Elba Classica Men byla inspirována přírodou Elby, jejíž vzduch je protkán vůní moře, bylinek a květin. Objevte mikrosvět uprostřed hlubin a nechte se oblažit středomořskou svěžestí s dotekem šťavnatého ovoce a dřevin.

  • svěží, vodní vůně s květinovými tóny
  • pro muže všech věkových kategorií
  • skvělá na denní nošení během horkých letních dnů

Složení vůně
Ve vůni nejprve ucítíte květinový základ tvořený šťavnatou mandarinkou, citronem a aromatickým rozmarýnem. Od květin k moři se přenesete díky mořské řase, jejíž tóny vás osloví vzápětí. Ke konci vonné kompozice objevíte hřejivé tóny pižma a středomořských keřů.

Příběh vůně:
Vůně Acqua dell’ Elba Classica Men byla prvním výsledkem rodinného podnikání, jehož tři zakladatele spojovala vášeň pro parfémy a láska k toskánské filozofii života. Tato parfémovaná voda byla představena v roce 2001.

Složení

Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Classica Men6