Acqua dell' Elba Classica Menparfémovaná voda pro muže

5×
Acqua dell' Elba Classica Men parfémovaná voda pro muže
Acqua dell' Elba Classica Men parfémovaná voda pro muže
Doprava zdarma
100 ml
2 220

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: ACE0048 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Acqua dell' Elba Classica Men
Složení

Parfémovaná voda pro muže Acqua dell’ Elba Classica Men je smyslná a přitažlivá. Přináší vodopád svěžesti inspirovaný ostrovem vprostřed moře a květinami. Vnímejte sám sebe a plynoucí čas. S touto vůní můžete být pokaždé jinde.

Okouzlující ovocno-květinové složení přináší citron, mandarinku a rozmarýn. Úchvatné aroma dotváří pižmo, mořské řasy a středomořské keře. Všechny esence tvoří nezapomenutelnou a specifickou vůni, na kterou nikdy nezapomenete.

Nechte se unášet smyslností a svěžestí parfémované vody pro muže Acqua dell’ Elba Classica Men. Získejte dostatek jistoty a šarmu pro každý den.

Složení

Složení
dřevité tóny, rozmarýn, mořské řasy, pižmo, mandarinka, citron
Druh vůně
vodní, aromatická

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Classica Men