Acqua dell' Elba Blu Women

tělový krém pro ženy 200 ml

Acqua dell' Elba Blu Women tělový krém pro ženy 200 ml
Acqua dell' Elba Blu Women tělový krém pro ženy 200 ml
tělový krém pro ženy 200 ml
675

Kód: ACE0044 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Acqua dell' Elba Blu Women
tělový krém pro ženy 200 ml | 675

Popis parfému Acqua dell' Elba Blu Women

Parfémovaný tělový krém Acqua dell' Elba Blu Women se stane nedílnou součástí vaší každodenní péče o pokožku. Dokonale hydratuje, vyživuje a propůjčuje neodolatelnou vůni parfému ze stejné řady.

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Blu Women

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!