Acqua dell' Elba Blu Men balzám po holení pro muže

Acqua dell' Elba Blu Men balzám po holení pro muže
Acqua dell' Elba Blu Men balzám po holení pro muže
100 ml
789

Kód: ACE0039 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Acqua dell' Elba Blu Men
Složení

Zklidní pleť po holení, provoní ji a zároveň skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Péče po holení Acqua dell' Elba Blu Men je jako stvořená pro moderního muže, který o sebe rád pečuje.

Vlastnosti:

  • redukuje začervenání a zklidňuje pleť
  • doplňuje vůni ze stejné řady

Složení

Konzistence
balzám

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Blu Men