Acqua dell' Elba Arcipelago Mentoaletní voda pro muže

Acqua dell' Elba Arcipelago Men toaletní voda pro muže
Acqua dell' Elba Arcipelago Men toaletní voda pro muže
100 ml
1 819

Kód: ACE0150 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Acqua dell' Elba Arcipelago Men
Složení

Toaletní voda Acqua dell' Elba Arcipelago Men evokuje radostnou, vzrušující a bezstarostnou atmosféru prázdnin a obklopí vás lehkostí a svěžestí.

  • dřevitá aromatická vůně
  • pro moderního dobrodruha
  • na každodenní nošení

Složení

Hlava
rozmarýn, šalvěj, pepř
Srdce
konvalinka, jasmín
Základ
dřevité tóny, cedr, cypřiš
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Arcipelago Men