Acqua dell' Elba Arcipelago Mendárková sada VII. pro muže

Acqua dell' Elba Arcipelago Men dárková sada VII. pro muže
Acqua dell' Elba Arcipelago Men dárková sada VII. pro muže
dárková sada VII. pro muže

Kód: ACE00413 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + krém po holení 50 ml

Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému Acqua dell' Elba Arcipelago Men
Složení

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním parfémovým setem Acqua dell' Elba Arcipelago Men. Vůně jako dárek zaručeně vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny muže
  • luxusní vůně

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá
Typ sady
dárková sada

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Arcipelago Men