AcifeinAcifein 250 mg/200 mg/50 mg registrovaný léčivý přípravek tablety k léčbě mírné a středně silné bolesti



Forma | tablety |
Cesta podání | k perorální aplikaci – polyká se |
Režim výdeje | registrovaný léčivý přípravek |
Léčivá látka | kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik |
SÚKL kód | 0021727 |
Farmakoterapeutická skupina | Analgetika a antipyretika |
ACIFEIN patří do skupiny léků tlumících bolest, které nazýváme analgetika. Bolest tlumící účinek kyseliny acetylsalicylové je zvýrazňován kofeinem a dalšími látkami. Přípravek se používá k léčbě mírné a středně silné bolesti, především bolesti hlavy, zad, zubů, při neuralgii (bolest pociťovaná v průběhu nervu) a při bolestech kloubů a svalů spojených s akutními virovými onemocněními chřipkového charakteru.
Balení obsahuje 10 tablet.
Složení:
- Léčivými látkami jsou: acidum acetylsalicylicum, paracetamolum, coffeinum. Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 250 mg, paracetamolum 200 mg, coffeinum 50 mg.
- Pomocnými látkami jsou: glycin, kukuřičný škrob, mastek, hyprolosa.
Způsob užití:
- Vždy užívejte Acifein přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
- Přípravek je určen pro dospělé pacienty a dospívající od 16 let.
- Dávkování je individuální. Při bolesti se užívají 1 - 2 tablety.
- Podle potřeby se může přípravek použít několikrát denně (každých 4 - 6 hodin). Denní dávka by neměla překročit 6 tablet.
- Kyselina acetylsalicylová a paracetamol mohou být současně podávány pouze krátkodobě (do 10 dnů).
- Bez porady s lékařem neužívejte Acifein déle než 10 dní.
Upozornění:
- Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv jiná léčiva, která se nesmí používat spolu s některou ze složek tohoto přípravku.
- Přípravek nesmí užívat děti a dospívající do 16 let v průběhu horečnatého onemocnění.
- Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Příbalovou informaci naleznete ZDE
AcifeinAcifein 250 mg/200 mg/50 mg registrovaný léčivý přípravek tablety k léčbě mírné a středně silné bolesti
94Kč
Výhodněji o 31%Maximální cena, za kterou se produkt nabízel v posledních dvou letech. Více informací
10 tablet
64Kč
Skladem | 6,40Kč / 1 tablet, vč. DPH | Kód: ACF00001
Zasílání léčiv do výdejních boxů může ohrozit jejich kvalitu. Prosíme o volbu jiného způsobu dopravy a omlouváme se za komplikace.
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
pátek 2. 5. 2025