Académie Scientifique de BeautéBody hydratační tělové mléko

Académie Scientifique de Beauté Body hydratační tělové mléko
Académie Scientifique de Beauté Body hydratační tělové mléko
200 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ACD2518

Popis:
Body, hydratační tělové mléko, patří do portfolia francouzské kosmetické značky Académie (Scientifique de Beauté). Academie Moisturizing Body Lotion dodává pokožce okamžitě a dlouhodobě optimální úroveň hydratace. Hydratační péče Academie Body v praktickém balení s pumpičkou zajistí ideální stupeň vláhy pokožce vašeho těla na celý den.  Tekutá, nemastná textura tělového mléka Body zajišťuje příjemnou aplikaci a rychlé vstřebání. 

Účinky:

  • okamžitá a dlouhodobá hydratace pokožky
  • nemastná textura
  • rychlé vstřebání

Složení:

  • zvlhčovač rostlinného původu
  • A.H.A. komplex
  • vitamin E

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Nanášejte přiměřené množství tělového mléka každý den na celé tělo.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá, pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
vitamin E

Vědecký akademický dům pro krásu založil Dr. Alexandr Lamotte před více než sto lety. Od té doby značka Academie pečuje o krásu žen nejen ve Francii, ale po celém světě. Jemná francouzská kosmetika využívá dlouholetých zkušeností, které doplňuje o nové technologie.

Kosmetická značka Academie zahrnuje pleťovou kosmetiku na čištění pleti, přípravky pro její ošetření, regeneraci, i pro dokonalé líčení. Zanechává pleť žen zdravou, krásnou a mladistvou. Ucelená nabídka francouzské kosmetiky od značky Academie zahrnuje také kosmetiku vhodnou na slunění a přípravky, které pokožku po slunění zklidní a důkladně hydratuje.

Bohaté složení přípravků a jejich vysokou účinnost obdivují denně ženy po celém světě a jejich pleť je po pravidelném používání této luxusní kosmetiky jemná, zdravá a přitažlivá. Hýčkejte svou pleť francouzskou kosmetikou a buďte krásná každý den!