Přejít na hlavní obsah
Abercrombie & Fitch Away toaletní voda pro muže
Abercrombie & Fitch Away toaletní voda pro muže
Abercrombie & Fitch Away toaletní voda pro muže
Hlava
fialka, ananas, grep
Srdce
geránium, zázvor, paprika
Základ
vetiver, dřevité tóny, santalové dřevo
Druh vůněaromatická, ovocná, dřevitá

Cesta je cíl, cesta je pocit: proto zkuste na chvíli zastavit a vychutnejte si přítomný okamžik. Toaletní voda pro muže Abercrombie & Fitch Away Men přímo vyzývá k tomu, abyste stiskli tlačítko STOP a byli sami sebou. Fougère vůně s vodními tóny, odlehčená, ale zároveň velmi mužná, vám každý den bude otevírat dveře k chvílím nezapomenutelné svěžesti a klidu.

  • vodní fougère vůně s tóny fialky, geránia a vetiveru
  • ideální na denní nošení a do letních měsíců 
  • představena v roce 2021

Složení vůně
Složení této toaletní vody je jako poutavý román. Lehce chladivý fialkový list tančí s osvěžujícím grepem, zatímco ananas přidává do kompozice sladkost a jiskřivost. Povznášející zázvor proniká hřejivým srdcem vůně, kterému dominuje egyptské geránium a pikantní bílý pepř. Základ vůně spojuje teplou ambru s esencí světlého dřeva, doplněnou o zemitý vetiver. Dohromady vytvářejí harmonický závěr, který podtrhne vaši jedinečnost.

Příběh vůně
Flakon toaletní vody Abercrombie & Fitch Away Men není jen pouhým obalem – je to umělecký kousek, který pokračuje v odkazu značky. Symbolizuje snahu o preciznost a moderní pojetí, které se promítá v pečlivě vyrytém stříbrném logu a uzávěru s otočným obdélníkovým prvkem.

Abercrombie & FitchAway toaletní voda pro muže

1×
Doprava zdarma
1 920
Výhodněji o 30%
100 ml
1 344

Skladem | 1 344,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: ABE01880
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již zítra 08:30 - 12:30
Osobní odběr
pátek 26. 7. 2024