AA Cosmetics Lip Care Sunochranný balzám na rty SPF 25

AA Cosmetics Lip Care  Sun ochranný balzám na rty SPF 25
AA Cosmetics Lip Care  Sun ochranný balzám na rty SPF 25
4,2 g

Kód: AAC4072 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Ochrana proti slunci
s SPF
Ochranný faktor
střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce AA Cosmetics

Polská značka AA Cosmetics se již od roku 1982 specializuje na kosmetiku s antialergickým složením, která nedráždí a je vhodná i pro citlivou kůži. Značka nabízí prvotřídní výrobky za přijatelné ceny, klade velký důraz na originalitu nabízených produktů a na profesionalitu svých zaměstnanců.
Rychle rostoucí firma vyrábí kosmetiku pro celou rodinu v mnoha kosmetických řadách. Kosmetika s hypoalergenním složením je zaměřena na různé typy problémů i na různé věkové skupiny uživatelů.
Inovativní přístup firmy AA Cosmetics a její dlouholeté zkušenosti v kosmetickém průmyslu umožňují nabídnout šetrnou kosmetiku z vysoce kvalitních surovin v precizním zpracování. Značka AA Cosmetics se stala nejznámější a nejoblíbenější antialergickou kosmetikou nejen v Polsku.
Firma AA Cosmetics vlastní certifikát ISO, který se týká výroby i distribuce kosmetiky a léčiv. Jedinečným způsobem využívá u vývoje svých přípravků znalosti z oboru dermatologie, kosmetiky, biotechnologie a medicíny. Vyzkoušejte antialergickou kosmetiku i vy!

Recenze AA Cosmetics Lip Care Sun