AA Cosmetics Dermo Technology Anti-Gravity Liftingobnovující noční krém s regeneračním účinkem 55+

AA Cosmetics Dermo Technology Anti-Gravity Lifting obnovující noční krém s regeneračním účinkem 55+
AA Cosmetics Dermo Technology Anti-Gravity Lifting obnovující noční krém s regeneračním účinkem 55+
50 ml

Kód: AAC4107 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Vlastnosti

Kdy používat
na noc
Konzistence
krém
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting a zpevnění, revitalizace, výživa, zklidnění
Věk
zralá pleť

O značce AA Cosmetics

Polská značka AA Cosmetics se již od roku 1982 specializuje na kosmetiku s antialergickým složením, která nedráždí a je vhodná i pro citlivou kůži. Značka nabízí prvotřídní výrobky za přijatelné ceny, klade velký důraz na originalitu nabízených produktů a na profesionalitu svých zaměstnanců.
Rychle rostoucí firma vyrábí kosmetiku pro celou rodinu v mnoha kosmetických řadách. Kosmetika s hypoalergenním složením je zaměřena na různé typy problémů i na různé věkové skupiny uživatelů.
Inovativní přístup firmy AA Cosmetics a její dlouholeté zkušenosti v kosmetickém průmyslu umožňují nabídnout šetrnou kosmetiku z vysoce kvalitních surovin v precizním zpracování. Značka AA Cosmetics se stala nejznámější a nejoblíbenější antialergickou kosmetikou nejen v Polsku.
Firma AA Cosmetics vlastní certifikát ISO, který se týká výroby i distribuce kosmetiky a léčiv. Jedinečným způsobem využívá u vývoje svých přípravků znalosti z oboru dermatologie, kosmetiky, biotechnologie a medicíny. Vyzkoušejte antialergickou kosmetiku i vy!

Recenze AA Cosmetics Dermo Technology Anti-Gravity Lifting