AA Cosmetics Age Technology Intensive Nutritionregenerační pleťový krém proti vráskám 70+

AA Cosmetics Age Technology Intensive Nutrition regenerační pleťový krém proti vráskám 70+
AA Cosmetics Age Technology Intensive Nutrition regenerační pleťový krém proti vráskám 70+
50 ml

Kód: AAC3914 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
citlivá, vrásky a zralá pleť
Účinek
zklidnění, anti-age, regenerace, obnova hutnosti
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na noc, na den i noc

O značce AA Cosmetics

p>Polská značka AA Cosmetics se již od roku 1982 specializuje na kosmetiku s antialergickým složením, která nedráždí a je vhodná i pro citlivou kůži. Značka nabízí prvotřídní výrobky za přijatelné ceny, klade velký důraz na originalitu nabízených produktů a na profesionalitu svých zaměstnanců.
Rychle rostoucí firma vyrábí kosmetiku pro celou rodinu v mnoha kosmetických řadách. Kosmetika s hypoalergenním složením je zaměřena na různé typy problémů i na různé věkové skupiny uživatelů.
Inovativní přístup firmy AA Cosmetics a její dlouholeté zkušenosti v kosmetickém průmyslu umožňují nabídnout šetrnou kosmetiku z vysoce kvalitních surovin v precizním zpracování. Značka AA Cosmetics se stala nejznámější a nejoblíbenější antialergickou kosmetikou nejen v Polsku.
Firma AA Cosmetics vlastní certifikát ISO, který se týká výroby i distribuce kosmetiky a léčiv. Jedinečným způsobem využívá u vývoje svých přípravků znalosti z oboru dermatologie, kosmetiky, biotechnologie a medicíny. Vyzkoušejte antialergickou kosmetiku i vy!

Recenze AA Cosmetics Age Technology Intensive Nutrition