A-DermaProtect X-Trem tyčinka na citlivá místa SPF 50+

A-Derma Protect X-Trem tyčinka na citlivá místa SPF 50+
A-Derma Protect X-Trem tyčinka na citlivá místa SPF 50+
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
349

Ušetříte 6%
8 g
328

Skladem | Kód: ADE01981
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Ochranný opalovací přípravek A-Derma Protect X-Trem je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.

Vlastnosti:

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • vyživuje pokožku a pečuje o ni
  • produkt je šetrný k pokožce i životnímu prostředí
  • snadná a rychlá aplikace
  • přípravek je voděodolný

Složení:

  • bez parfemace

Jak používat:
Přípravek aplikujte na citlivé partie obličeje, které potřebují zvýšenou péči. Opakujte dle potřeby, především po koupání, v případě pocení a osušení pleti ručníkem.

Důležitá upozornění:

Aplikujte prostředek před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Celý text

Vlastnosti

Konzistence
stick
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

Revoluční dermo-kosmetická značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Tyto rostlinné složky jsou ideální ke zklidnění podrážděné nebo poškozené pokožky a k ochraně jemné a křehké pokožky.

Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům.

Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Cílem značky A-Derma je přinášet na trh produkty, které nabídnou maximálně bezpečnou přírodní péči pro citlivou a křehkou pokožkou. V produktech A-Derma se snoubí profesionální výzkum se sílou a moudrostí přírody.