A-Derma Primalba Bébé

šampon pro děti

A-Derma Primalba Bébé šampon pro děti
A-Derma Primalba Bébé šampon pro děti
A-Derma Primalba Bébé šampon pro děti
150 ml
259

Kód: ADE0995 | Zbývá posledních 4 ks
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky A-Derma Primalba Bébé

Popis:
K šetrnému odstranění mléčných krust slouží pěnový šampon Primalba značky A-Derma. Výskyt bílých suchých ložisek ve vlasové pokožce je u miminek velmi častý. Není třeba se znepokojovat, při pravidelné péči se ložiska vyloupou. Pěnový šampon Primalba aplikujte co nejdříve po objevení prvních ložisek. Pozor - nedoporučujeme šupinky odstraňovat, mohlo by dojít k poškození vlasových folikulů (narušení růstu vlasů). Obsahuje velmi jemnou parfemaci, je bez parabenů. Pumpičkou vytvoříte pěnu, kterou velmi snadno nanesete přímo na vlasovou pokožku.

Značka A-Derma využívá velmi účinného komplexu přírodních látek obsažených ve výtažku z ovsa Rhealba.
Díky svému efektivnímu působení proti projevům suchosti a citlivosti je doporučována lékárníky na celém světě. Jedinečný a patentovaný ovesný výtažek má zklidňující, emolienční a hydratační účinek a působí antioxidačně.

Účinky:

  • odstraňuje mléčné krusty
  • čistí
  • zklidňuje

Složení:

  • výtažek z ovsa Rhealba ® - zklidňuje a zvláčňuje pokožku
  • glycerin - hydratuje
  • keluamid - pomáhá odstraňovat šupinky

Typ pleti:
Vlasová pokožka novorozenců a miminek s výskytem ložisek mléčných krust.

Jak aplikovat:
Naneste pěnu na suchou vlasovou pokožku, nechte 5 minut působit a následně opláchněte, aplikujte podruhé a opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ vlasů
jemné vlasy
Účinek
Hustota a vitalita

O značce A-Derma

Revoluční dermo-kosmetická značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Tyto rostlinné složky jsou ideální ke zklidnění podrážděné nebo poškozené pokožky a k ochraně jemné a křehké pokožky.

Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům.

Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Cílem značky A-Derma je přinášet na trh produkty, které nabídnou maximálně bezpečnou přírodní péči pro citlivou a křehkou pokožkou. V produktech A-Derma se snoubí profesionální výzkum se sílou a moudrostí přírody.

Menu